پاف را برای تزئین خانه خود امتحان کنید. - مبلمان و اکسسوری گونای هوم

وبلاگ

پاف را برای تزئین خانه خود امتحان کنید.

پاف چیست - صندلی پاف - پاف مدرن - گونای هوم

در این مطلب از گونای هوم میخواهیم جزئی دیگر از طراحی داخلی را به شما معرفی کنیم. پاف مدرن برای تزئین خانه شما نمادی از ظرافت ، راحتی و کاربرد است. این نوع صندلی ها روز به روز رایج تر می شوند. به این دلیل که بسیار کاربردی هستند و کاربردهای متعددی دارند. علاوه بر این ، آنها ظرافت و تازگی را به خانه شما می آورند .

این نوع صندلی ها انواع مختلفی دارند که به مواد ، شکل و کاربرد آنها بستگی دارد. این صندلی ها فقط مخصوص خانه نیستند و  انواع  مختلفی دارند. در این مقاله ، ما در مورد صندلی های مختلف پاف با توجه به معیارهای مختلف صحبت خواهیم کرد.

با ما در اینستا یا واتساپ گونای هوم جهت دیدن نمونه کار ها یا مشاوره در ارتباط باشید.

 

پاف  چیست؟

صندلی های پافی در سال 1968 اختراع شد. و امروز نه تنها آنها را در خانه ها بلکه. در شرکت ها ، کافه ها و کتابخانه ها نیز می بینیم.پاف ها انواع مختلفی دارند. از آنهایی که حجیم هستند. و به سادگی میتوان بر روی آن به اصطلاح (لش کرد). یا آنها که باصورت یک مکعب جذاب در کنار مبلمان هستند. تا آنهایی که به صورت چهارپایه با رویه ای نرم و راحت هستند. پاف ها برای هر سلیقه ای وجود دارند. درواقع شما نمیتوانید در این دریای بیکران رنگ و طرح چیزی پیدا نکنید که باب سلیقه شما نباشد.

آنها از دو قسمت تشکیل شده اند: رویه ومواد درون آنها،رویه میتواند از انواع مختلف پارچه تشکیل شود. و بسته به سلیقه شما تغییر میکند . مواد درون آن نیز میتواند متغیر باشد. از مواد طبیعی مثل برنج گرفته تا پنبه ، پلی استر و … همه ی این ها میتوانند درون پاف شما را پرکنند.

 

انواع پاف

پاف ها انواع مختلفی دارند از آنهایی که حجیم و انعطاف پذیرهستند و به سادگی که می توانیم. روی آن بنشینیم یا روی آن دراز بکشیم یا به اصطلاح ( بر روی آن لش کرد).

آنهایی که باصورت یک مکعب جذاب در کنار مبلمان هستند. که شما یا به عنوان میز یا زیر پایی از آنها استفاده میکنید. و یا حتی میتوانید از آنها به عنوان جایی برای نشستن استفاده کنید.

آنهایی که به صورت چهارپایه با رویه ای نرم و راحت هستند.اینها نوعی صندلی همه کاره هستند. که هم میشود. برای قرار دادن وسایل بر روی آنها مانند نمونه قبل مثل میز از آنها استفاده شود. یا به صورت یک صندلی شیک

پاف ها برای هر سلیقه ای وجود دارند. درواقع شما نمیتوانید در این دریای بیکران رنگ و طرح چیزی پیدا نکنید که باب سلیقه شما نباشد.

پاف چیست - صندلی پاف - پاف مدرن - گونای هوم

ایده هایی برای استفاده از پاف ها در دکوراسیون داخلی

برخی از ویژگی های این شامل قابلیت انعطاف پذیری و عملکرد است . شاید به همین دلیل است که مردم این نوع مبلمان را انتخاب می کنند.ما می توانیم از این صندلی ها در بخش های مختلفی. از دکوراسیون داخلی.، از اتاق خواب تا اتاق نشیمن استفاده کنیم. در ادامه به شما چند مورد استفاده از آنها را میگوییم:

 

1- از آنها به عنوان زیر پایی استفاده کنید.

تابحال شده بر روی یک مبل بنشینید و فکر کنید یک چیزی کم دارد. یا راحتی مورد انتظار را ندارد. این زمانی است که شما به یک پاف مدرن نیاز دارید. تا با خیال راحت پاهای خود را بدون هیچ نگرانی بر روی آن بگذارید. و تلوزیون ببینید، کتاب بخوانید. یا قهوه خود را بنوشید و اندکی استراحت کنید.

شاید بگویید خب چرا پایم را روی میز قرارندهم خب در اینجا بحث امنیت پیش می آید. چون اکثر میزهایی که با مبلمان ست هستند دارای شیشه هستند. و شما مدام با این نگرانی مواجه هستید. که فشاری وارد نکنید که شیشه بشکند و خدای نکرده. خطری شما را تهدید کند. دستهدیگر از میز ها که چوبی یا فلزی هستند هم کاملا شرایطشان مشخص است. راحتی پاف را ندارند.

 

2- دیگر نگران روی زمین نشستن نباشید.

تابحال شده در هنگام میزبانی صندلی کم بیاورید و مجبور باشید روی زمین بنشینید. در این وضعیت نه شما احساس راحتی میکنید. که به عنوان یک میزبان مهربان بر روی زمین نشسته اید. و نه مهمانتان که همش احساس معذب بودن دارد. و خود را بخاطر عدم راحتی میزبانش ملامت میکند.

راه حل مشکل شما یک پاف است. که در این مواقع به کمک شما می آید و به عنوان صندلی میزبان قابل استفاده است.

 

3- پاف یک میز خوب

پاف ها منهای یک جای پایی راحت و یک صندلی میزبان خوب میتوانند برای شما یک میز خوب هم باشند. شما چه بر روی زمین بنشینید چه بر روی مبل پاف ها میتوانند. یک میز عالی برای شما باشند تا خوراکی های خود را بر روی آن بگذارید. و خیالتان از ریختن ناگهانی آن راحت باشد.

 

4-یک میز بازی عالی برای بچه ها

شما بعد از خرید یک پاف مدرن به این نتیجه میرسید. که که فرزندان شما بیشتر از شما از آن استفاده میکنند. آنها یک میز بازی عالی هستند که میتوانید. با خیال راحت فرزندان خودتان را با آنها تنها بگذارید. و نگران زخمی شدن فرزند دلبندتان به دلیل شکستگی یا خرابی میز نباشید.

 

5-یک دکور برای تمام فضاهای خانه

به ما اعتماد کنید پاف ها انقدر در طرح و رنگ متنوع هستند. که حد و حساب ندارند و با هر سلیقه ای کنار می آیند. همچنین مناسب همه نوع فضایی در خانه از آشپزخانه گرفته تا پذیرایی و اتاق خواب هستند. پس اصلا نگران اینکه از آنها خسته شوید یا اینکه کجای خانه قرارشان دهید نباشید.

 

6-صندلی ای برای حیوانات خانگی

سگ ها و گربه ها همیشه در خانه به یک فضای شخصی برای نشتسن نیاز دارند. تا به صورت کامل در انحصار آنها باشند. اگر شما چنین فضایی برای آنها آماده نکنید. به اجبار مجبور خواهید بود صندلی خودتان را به آنها بدهید. و خودتان بر روی زمین بنشینید. اما منطقی تر این است که برای آنها فضایی فراهم آورید که خودتان هم بتوانید از آن سود ببرید. پاف ها گزینه مناسبی برای شما در این زمینه هستند.

 

نتیجه

پاف ها در هر کجا که قرار بگیرند به آن محیط ظاهری مدرن می بخشند. آنها منحصر به فرد و با دوام هستند وبا هر سلیقه ای همسو میشوند. پس وقت رو تلف نکنید و از دست دست کردن دست بردارید. خانه شما به یک پاف مدرن نیاز دارد.

با ما در اینستا یا واتساپ گونای هوم جهت دیدن نمونه کار ها یا مشاوره در ارتباط باشید.

 

پیشنهادات ویژه

در ادامه به شما دو محصول جذاب به شما معرفی میکنیم که حتما مورد توجه شما قرار خواهد گرفت.

 

پاف سه پایه حصیری - پاف چیست - صندلی پاف - پاف مدرن - گونای هوم

در طراحی این محصول سعی شده با دیزاینی خاص و کلاسیک اصلالتی قدیمی را به منزل شما بیاوریم. این طرح عموما در شمال ایران مشاهده میشود و یاد آور مناطق شمالی است.

 

پاف سه پایه- پاف چیست - صندلی پاف - پاف مدرن - گونای هوم

در این محصول نیز همانند محصول قبلی سعی در حفظ االت بوده. همچنین این محصول با داشتن یک پشتی کوچک میتواند. حس راحتی مطلوبی در هنگام نشستن بر روی آن به شما بدهد.

 

پاف سه پایه سنتی - پاف چیست - صندلی پاف - پاف مدرن - گونای هوم

این محصول پارچه ای با جنسی خوب و مقاوم دارد. که طرح آن برای ما یاد آور خاطرات بسیار زیبایی از خانه های قدیمی پدربزرگ و مادربزرگ هایمان است.

 

پاف گاوی کودکانه - پاف چیست - صندلی پاف - پاف مدرن - گونای هوم

این محصول مناسب کودکان دلبندتان میباشد. و با طرحی که دارد. میتواند موجب سرگرمی فرزند شما شود. همچنین برای شما نیز محصولی کاربردی به جهت استفاده برای زیرپایی میباشد.

 

پاف فیلی کودکانه - پاف چیست - صندلی پاف - پاف مدرن - گونای هوم

این محصول محصولی کاملا ویژه در گونای هوم است. این پاف علاوه بر طرح زیبا و جذاب مجهز به یک. سیستم صوتی که دارای کنترل از راه دور است میباشد. همچنین این محصول از تمام ورودی های usb ، aux ، SDcard  و بلوتوث پشتیبانی میکند.

با ما در اینستا یا واتساپ گونای هوم جهت دیدن نمونه کار ها یا مشاوره در ارتباط باشید.

 

در ادامه مطالبی که شاید برای شما مناسب باشد را آورده ایم :

انتخاب آباژور دکوری برای خانه

انتخاب گلدان مناسب با طراحی داخلی

ساعت در دکوراسیون داخلی و تاثیرات آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

Avatar Mobile
منوی اصلی x