وبلاگ

طراحی اتاق های شاد و رنگی

همه چيز درباره اتاق های شاد و رنگی

 

در این مطلب گونای هوم ما طراحی اتاق های  شاد و رنگی و نقاشی دیواری برای خارج کردن ما از نخوت  و کارایی آنها را بررسی خواهیم کرد.

از آنجا که دنیا به تدریج از حالت نخوت خارج می شود.دنیای اتاق های رنگارنگ در طراحی داخلی ، حس اعتماد و روحیه خوشبینانه را در فضای عدم اطمینان فعلی فراهم می کند. کافه ها و رستوران ها آماده هستند تا همه و همه از آنها استقبال کنند.

با ما در اینستا یا واتساپ گونای هوم جهت دیدن نمونه کار ها یا مشاوره در ارتباط باشید.

همه چيز درباره اتاق های شاد و رنگی-گونای هوم

طراحی اتاق های شاد و رنگی

نقاشی های رنگارنگ سرزنده

این که آیا این یک اتاق نشیمن رنگارنگ است که همیشه به مهمانی کمک می کند. تا کمی بیشتر طول بکشد یا حمام زینتی که شما را با کاشی های براق سبز زمردی و ترکیب کاغذ دیواری مناطق استوایی. رنگ های موجود در یک اتاق مکان مناسبی برای سرگرمی است.

اتاق های رنگارنگ در هر شکل و اندازه ای وجود دارد. بنابراین نباید فکر کرد که فقط اتاق های بزرگ می توانند. یک دوز رنگی چشمگیر مصرف کنند. در حقیقت ، یک توصیه محتاطانه که اغلب توسط طراحان داخلی ارائه می شود. این است که واقعاً در یکی از کوچکترین فضاها در کل خانه – یعنی حمام مهمان طبقه پایین یا رختکن – بروید. در اینجاست که بسیاری از مشتریان شجاعت خود را آزمایش می کنند. و کاغذ دیواری های رنگارنگی را آزمایش می کنند. که شاید هرگز جرات نکردند در اتاق خواب خود امتحان کنند. اگر این سناریو درست است. به این فکر کنید که چه احساسی به شما می دهد. و آیا این را می توان در اتاق دیگری به کار برد تا روحیه بیشتری القا شود. از این گذشته ، رنگها یکی از قدرتمندترین ابزارهای مورد استفاده شما برای تغییر چشمگیر یک فضا هستند..

حباب های صورتی و چوبی را داخل یک اتاق ناهار خوری قرار دهید. ممکن است حتی خال و هوای غذایی که در آن سرو می کنید. با یک طرح آبی رنگ متفاوت شود.

با ما در اینستا یا واتساپ گونای هوم جهت دیدن نمونه کار ها یا مشاوره در ارتباط باشید.

طراحی اتاق های شاد و رنگی

همه چيز درباره اتاق های شاد و رنگی - گونای هوم

 

الگو ها را برای ترکیب کردن و تکمیل کردن کنار هم امتحان کنید.ترکیب الگو ها راهی مطمئن برای افزودن سرعت در تغییر دکوراسیون شما است. خانه ای که هندسه معاصر را با نقوش آناناس (Art Deco) ترکیب می کند. خانه ای پویا است. این یک شروع است – یادآوری اینکه زندگی را خیلی جدی نگیریم. موهایمان را در باد رها کنیم و از آن لذت ببریم.

رنگ با سبک شخصی تان متناسب باشد .اما ترکیبی از الگوی لازم برای تأثیر بر خلق و خوی نباید باعث حواس پرتی شوند. برای داشتن یک رویکرد ملایم ، مطمئن شوید. که الگوهای شما دارای نقاط مشترکی هستند. مانند رنگ ، که باعث می شود آنها به طور طبیعی تر در کنار هم بنشینند. سایه ای از پارچه گلدار می تواند به طرز شگفت انگیزی کنار یکی از نقوش دهه 1920 با همان لحن ها کنار هم بمانند و بر اتاق شما مسلط شود. اما مطمئن باشید ، الگوهای طراحی به درستی ارائه می شوند. .

طراحی اتاق های شاد و رنگی

طرح های غیره منتظره پارچه های مبلی

در مرحله بعد ، انتخاب مبلمان.

تشخیص این نکته مهم است که اتاق های شاد لزوماً با فضای داخلی تجربی مساوی نیستند. جسارت مسلماً تنها راه رسیدن به زیبایی نیست.

یک راه برای اطمینان از انتخاب مبلمان كهبطور منظم لبخند به چهره شما می بخشد این است. که واقعاً وقت بگذارید تا به نوعی دلتنگی را ارضا کنید. این می تواند یک آویز عتیقه و میز پانسمان برای اتاق خواب باشد. که خاطره بازی شما را به عنوان یک کودک در اتاق خواب مادربزرگتان به ارمغان می آورد. یا شاید اقامت در جایی که جنبه های دقیقی از آن اتاق هتل که یک بار در آن اقامت داشتید. بزرگترین تحسین شما باشد.اگر چنین باشد، آنها ذهن شما به مرور زمان به یک خاطره بسیار خاص منتقل می شود.

در اصل ، حافظه کلید اصلی شما برای باز کردن قفل مهمترین جفت مبلمان است.

با ما در اینستا یا واتساپ گونای هوم جهت دیدن نمونه کار ها یا مشاوره در ارتباط باشید.

طراحی اتاق های شاد و رنگی

نصب و راه اندازی های ویژه هنری

از نظر بسیاری ، هنر منشأ لذت است. جمع آوری ، وراثت ، قطعاتی که می توانید با خود از خانه اي به خانه ديگر ببرید. و با گذشت سالها قدردانی کنید.

هنر دیواری روشن ، خواه کوبیستی ، سورئالیستی و یا حتی رنسانس .(جایی که روشنایی به طور معمول از طریق درخشش برگ طلایی یا از طریق درخشش داده شده توسط روغن ها تجربه می شود.) تضمین می کند. که زندگی تازه ای را در هر اتاق زنده می کند.

همه اینها به روانشناسی رنگ برميگردد. و اینکه چگونه روشنایی ، سایه ، رنگ ، تن و دمای کلی رنگ می تواند. تجربه شما از یک رنگ خاص را تغییر دهد. رنگهای گرم مانند قرمز ، نارنجی و زرد به خصوص با خوشبختی ، خوش بینی و انرژی مرتبط هستند. همانند پاستیل های روشن مانند هلو ، صورتی نرم و شیرین. مطالعات نشان می دهد. که همه آنها هورمون شاد ، دوپامین را آزاد می کنند. نظریه پردازان رنگ همچنین پیشنهاد می كنند. كه آمیختن چندین رنگ اصلی و فرعی – خواه آنرا در لباس ، طرح رنگی یا در حقیقت نقاشی – نتیجه خوشبختی به همراه خواهد آورد.

طراحی اتاق های شاد و رنگی

در نظر داشته باشید ، نقاشی های دیواری و معماری داخلی یک اتاق به طور ذاتی به هم پیوند خورده اند. كه ممکن است مناسب هر فضا نباشد. برای مشاوره در اینجا با یک طراح مشورت کنید. و یا در صورت راه اندازی یک کار موقت ، یک نقاشی دیواری قادر خواهد بود. چراغ سبز (بنا به صورت ممکن) را تأمین کند.

در کل ، اتاقهای ناهارخوری ، راهروها و حمام ها مخصوصاً با این دکوراسیون سبک تزئین می شوند. جایی که کمی دور از دسترس مبلمان و وسایل جانبی وجود دارد. یا اگر از کاغذ دیواری با نقاشی دیواری کمتری استفاده می کنید. فضای اتاق خواب با استراحت ممکن است فضای مناسب را ایجاد کند. این جایی است که نقاشی دیواری با رنگ دستی می تواند اتاق های زیبایی مانند اتاق خواب های ناز دختران را به نمایش بگذارد. با یک تصویر دلپذیر که به صورت داستانی انجام می شود و بسیار خوشحال کننده است.

و سرانجام ، با در نظر گرفتن پالت رنگی و الگوی سطح بالا ، همه از اثر سنگین نقاشی دیواری استقبال می کنند.

 

طراحی اتاق های شاد و رنگی

با ما در اینستا یا واتساپ گونای هوم جهت دیدن نمونه کار ها یا مشاوره در ارتباط باشید.

در ادامه مطالبی که شاید برای شما مناسب باشد را آورده ایم :

طراحی داخلی به سبک معاصر و اجرای آن
ساعت در دکوراسیون داخلی
تمیز کردن مبل در خانه بدون هیچ دردسری
برترین طراحان داخلی در سال 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − شش =

Avatar Mobile
منوی اصلی x
X