وبلاگ

طراحان داخلی برتر شناخته شده درسال ۲۰۲۰

بهترین طراحان داخلی دنیا را کشف کنید که دنیای طراحی را یکجا و یک بار تغییر می دهند

منظر جهان طراحی به طور مداوم در حال تغییر است ، ترندهای جدید خود را معرفی می کنند ، مکان های جدید تبدیل به قطب های الهام بخش و سبک های جدید می شوند (و گاه سبک های قدیمی باز می گردند) و فن آوری  های جدید همچنان در حال ایجاد تغییر و تحول در صنعت است.

اما مهمتر از همه افراد طراح هستند،مهمترین ابزار طراحی بدون شک افراد هستند. بهترین طراحی دنیا فقط به دلیل بهترین طراحان داخلی آن انجام می شود. و از آنجایی که هرگز نمی توان پاسخی به سؤال “بهترین طراح داخلی کیست؟”داد ما تنها  نگاهی به ۵۰ طراح برتر داخلی که از آنها الهام گرفته ایم و طراحی آنها را در سال ۲۰۲۰ تماشا می کردیم می کنیم.

BENNETT LEIFER

بنت لایفر، برای سال ۲۰۲۰ ، طراح داخلی نیویورک کار خود را در ایالت های نیویورک (از جمله ساخت دربندر ساوتهامپتون-درجنوب انگلیس-) ادامه می دهد و با یک مرمت مدرن قرن میانه ای در بورلی هیلز به غرب نگاه می کند.

 

BLAINEY North

در سال ۲۰۱۸ ، طراح املاک دیزاین باورنکردنی کنار دریا را در سیدنی به اتمام رساند (برای آن طراحی او در سال ۲۰۱۷ جایزه بین المللی طراحی داخلی و معماری را برای اقامت بیش از ۱۵میلیون در سال ۲۰۱۷ کسب کرد و در سال ۲۰۱۸ به عنوان فینالیست در انجمن جوایز طراحی انگلیس و بین المللی در سال ۲۰۱۸ قرار گرفت).پروژه های فعلی شامل یک هتل ۵ ستاره و پنت هاوس است.

 

طراحی Carlyle

مدیر اصلی جوردن کارلی از زمان آغاز سال ۲۰۲۰ تاکنون از بین نرفته است – طراح نیویورک در حال حاضر مجموعه مبلمان جدید طراحان ، Carlyle Collective را راه اندازی کرده است. این ویژگی ها با اشکال تکه تکه شده و یکپارچه توسط طراحانی مانند Scala و Sylvan SF ، و همچنین با اثاثیه یا لوازم داخلی مخملی و نورپردازی بی نظیر مشخص شده است ، این قطعات همان چیزی است که در پروژه های مسکونی پربازدید Carlyle Designs مشاهده می کنید.

 

 

David Hicks

با پروژه های اخیر از جمله پنت هاوس های تزئین شده و آپارتمان های سرسبز ، دیوید هیکس ، طراح داخلی استرالیا سال را صرف کاوش در ارتفاعات در برخی از برج های برجسته ملبورن کرده است.

 

DIMORE STUDIO

استودیوی دیمورو (پروژه شهرک سازی برای دوقلوهای کاتن ) هنوز هم بسیاری از میزهای قهوه ی شیک را تزئین می کند ، سال گذشته استودیوی دیمور کاملاً عالی بود. سالی بود پر از طراحی فضاهای نمادین جدید.

الیکون

استودیوی وست لندن امسال با نمایش یک آپارتمان در دبی و خانه ی نخبگان شانگهای ظاهر شد. اکنون در سال پنجم خود ، در کمیسیون های بین المللی با پروژه های ۲۰۲۰ در سریلانکا ، بمبئی و  بار دیگر ، دبی ظاهرمیشوند ،

این بار در قالب یک پنت هاوس ۳۰،۰۰۰ فوت مربعی.

ELIZABETH METCALFE

طراح کانادایی الیزابت متکالف سادگی و ظرافت در طراحی های وی  او را قهرمان می کند و سال گذشته ، پروژه جدید ساخت او  به نام گوردون وودز به پایان رسید و جوایز خود را هم در جوایز مالکیت کانادا و هم در جوایز بین المللی املاک کسب کرد. همچنین ، درکتاب بررسی طراحی اندرو مارتین وی توجه مقامات بین المللی طراحی را جلب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهارده =

آواتار موبایل
Main Menu x
X
با گونای در ارتباط باشید