وبلاگ

ساعت در دکوراسیون داخلی و تاثیرات آن

ساعت در دکوراسیون داخلی

در این مطلب در گونای هوم با شما هستیم. تا بهترین و شیک ترین نوع ساعت ها و تاثیری که ساعت در دکوراسیون منزل شما دارد را بررسی کنیم. زمان همیشه برای انسان یک دارایی ارزشمند بوده که اهمیت آن آن بر کسی پوشیده نیست. به همین دلیل است که گذشتگان همیشه آنرا با ارزشمند ترین دارایی خود یعنی طلا مقایسه میکردند و میگفتند :وقت طلاست.

اهمیت این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست که از دست دادن زمان همیشه ناراحت کننده است. از هزاران سال پیش انسان در صدد این است که این دارایی مهم خود را محاسبه کندو برای لحظه به لحظه ی آن برنامه ریزی دقیقی داشته باشد.

از همان زمان که انسان های غار نشین وقت خود را با طلوع و غروب خورشید تنظیم میکردند تا بهترین بهره  را از طول روز خود ببرند و بیشترین بازده را داشته باشند. تا تمدن های مختلف در سراسر جهان.

ساعت در دکوراسیون داخلی و تاثیرات آن

پیشینه محاسبه زمان به صورت امروزی به زمان سومریان برمیگردد و پس از آنان مصریان که طول روز خود را به دو دوره 12 قسمته تقسیم میکردند و از ابلیسک های بزرگ و سایه آن برای رد یابی حرکت خورشید در طول روز استفاده میکردند.

با ورود به تمدن مدرن و انقلاب صنعتی انسانها بیشتر متوجه  اهمیت زمان شدند. و به این طریق در صدد ساخت ساعت های عقربه ای بر آمدند. در قرن 15میلادی برای اولین بار شخصی به نام پیتر هنلین اهل آلمان در جوانی با یادگیری ریاضیات به کمک یک شاه فنر و شکل دادن به چرخ و دنده ها و آهن  توانست نخستین ساعت مکانیکی را بسازد.

پس از اون سوئیسی ها از طریق فرانسوی ه با ساخت ساعت آشنا شدند. و به یکی از مهمترین صنایع این کشور بدل شد.

با ما در اینستا یا واتساپ گونای هوم جهت دیدن نمونه کار ها یا مشاوره در ارتباط باشید.

ساعت در دکوراسیون داخلی و تاثیرات آن

پس از آن ساعت به ابزاری جدا نشدنی از روزمرگی انسان شد. و پس از آن همه دست به کار شدند از طراحان مد گرفته تا طراحان داخلی جهت بهتر نشان دادن این تکنولوژی محاسباتی.

با پیشرفت تکنولوژی و ورود ساعت های دیجیتال و هوشمند اکثر افراد به این ساعت ها روی آورندند چه در طراحی داخلی چه برای استفاده در تیپ. اما چیزی که همیشه قابل توجه است این موضوع است که ساعت های عقربه ای همیشه دارای جایگاه ویژه ای در مد و طراحی داخلی هستند.

امروزه طراحان سعی بر این دارند. که بهترین کیفیت و استایلی به روز را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. و در بین این مشتریان حتما افرادی پیدا میشوند که به استایل های شیک و کلاسیک علاقه مند باشند.پس طراحان برای راضی نگه داشتن این افراد اقدام به زنده کردن طرح های کلاسیک کردند.

ساعت در دکوراسیون داخلی و تاثیرات آن

شما هم حتما در خانه پدر بزرگ و مادر بزرگتان یا یکی از بستگان سن بالایتان حتما با یک ساعت ایستاده با آن استایل ضمخت و پاندول های بلند برخورد داشته اید. که همیشه در راس ساعت خاص با زنگی بلند کل اعضای خانه را از گذشتن زمان خبردار میکرد. این موضوع مختص به زمان گذشته نیست و در فیلم های امروزی هم این ساعت ها را میتوانید ببینید . که نشان دهنده ی هوش طراح داخلی در تلفیق بین طراحی های کلاسیک و امروزی به یک بالانس جالب رسیده اند که هم شما حس امروزی بودن میدهد و هم آرامشی قدیمی از یک طرح کلاسیک.

طراحان ما در گونای هوم نیز با یک ظرافت خاص با توجه به طراحی خای بروز جهانی همواره درصدداند تا به روزترین استایل ها را به شما ارائه بدهند.

در ادامه ما به شما سه محصول زیبا را معرفی میکنیم. که در عین ظرافت و نوآوری توجه ویژه ای به طراحی داخلی شما دارد. و همچنین یک حس آرامش درونی را نسبت به خاطرات گذشته ی خودتان به شما القا میکند.در ادامه سه محصول را به شما معرفی میکنیم که میتواند برای شما جذاب باشد .

با ما در اینستا یا واتساپ گونای هوم جهت دیدن نمونه کار ها یا مشاوره در ارتباط باشید.

ساعت در دکوراسیون داخلی و تاثیرات آن

ساعت ایستاده سه پایه - ساعت در دکوراسیون گوای هوم

ساعت ایستاده به شکلی که در تصویر می بینید. یک طرح خاص با دیزاینی مشترک حاصلی تلفیقی از زیبا از چوب و فلز میباشد. برند ساعت استفاده شده در این محصول کوارتز میباشد. که یکی از شناخته شده ترین شرکت های ساعت سازی میباشد. ساعت استفاده شده یکی از بهترن مدل ها میباشد که دارای دو موتور میباشد.

پایه های استفاده شده از جنس چوب روس است. که یکی از بهترین انواع چوب است میباشند. چوب روس نوعی چوب است که از گزند حشرات موذی مصون است. وسط پایه ها به وسیله ی یک مهار کننده فلزی که در تصویر قابل مشاهده است. طراحی به کار رفته در این ساعت یاد آور پایه های دوربین های نقشه برداری که در گذشته از جنس چوب بوده میباشد. که انتهای پایه های آن شخصی سازی شده است. و نوک تیز آن با پایه های سر گرد جایگزین شده اند. تا از آسیب به سطح زیرین خود جلوگیری کند.

این ساعت جذاب با استایلی منحصر به فرد میتواند زیبایی بخش دفتر کار یا منزل هایی با طراحی کلاسیک باشد.

ارتفاع این محصول 150 سانتی متر و عرض آن در حالت باز شده 60 سانتی متر میباشد. که نسبتا ابعاد بزرگی دارد. به وضوح در دیزاین محلی که میخواهد قرار بگیرد تاثیر گزار است و چشم می آید.

جهت دیدن صفحه خرید محصول بر روی اینجا کلیک کنید.

ساعت در دکوراسیون داخلی و تاثیرات آن

ساعت سه پایه چوبی - ساعت در دکوراسیون گونای هوم

محصول دومی که به شما معرفی میکنیم نمونه ای کوچک شده ی محصول قبلی است. که مناسب برای روی میز است. و میتواند با زیبایی ای که دارد. جلوه ی خاصی به دکوراسیون شما ببخشد.

چوب استفاده شده در این محصول مانند محصول قبلی از جنس چوب روس میباشد. جنس فلز استفاده شده در این محصول فلز کروم میباشد. که خاصیت ضد زنگ دارد. همچنین با داشتن رنگ طلایی که یکپارچگی خاصی با رنگ چوب دارد و طیف چشم نوازی ایجاد میکند. رنگ طلایی در علم رنگ شناسی همیشه نشانه قدرت بوده و هست.برند موتور این محصول نیز همانند محصول قبلی برند معتبر کوارتز است.

ارتفاع این محصول 85سانتی متر است و عرض آن در حالت باز 40 سانتی متر میباشد. که مناسب برای قرار گرفتن بر روی میزها و طاقچه های دفتر کار یا خانه ی شما میباشد.

در این محصول نیز پایه ها به صورتی طراحی شده است که به سطح زیرین خود آسیب وارد نکند و در عین حال اصالت خود را حفظ کند.

با ما در اینستا یا واتساپ گونای هوم جهت دیدن نمونه کار ها یا مشاوره در ارتباط باشید.

جهت دیدن صفحه خرید محصول بر روی اینجا کلیک کنید.

ساعت در دکوراسیون داخلی و تاثیرات آن

ساعت ایستاده سه پایه-ساعت در دکوراسیون گوای هوم

محصول سوم هم یک ساعت سه پایه ایستاده اما با استایلی کمی متفاوت تر است که طراحی آن کمی هنری تر  از دو محصول بالا میباشد. در طراحی این محصول سعی شده است که سه پایه آن کوتاه تر در نظر گرفته شود تا فضای کمتری را اشغال کند در طرح اولیه این محصول از پایه های نور و روشنایی که در آتلیه ها استفاده میشوند و همچنین از پایه باند های سیستم صوت الهام گرفته شده است که پایداری خوبی دارد و به سادگی نمی افتد و همچنین تحمل وزن زیادی را نسبت به مدل های قبلی دارد.

این طراحی خاص توانایی تحرک بالایی به جهت چرخش به جهت های متفاوت برای این محصول ایجاد کرده است. جنس قسمت فلزی این محصول تماما استیل میباشد. از ویژگی های فلز میتوان به ضد زنگ بودن ، ضد خش بودن و نسوز بودن آن اشاره کرد. و با ضاهر براقی که دارد میتواند زیبایی خاصی به طراحی داخلی شما ببخشد.

همچنین در پایه های این محصول از چوب روس استفاده شده تا هم جلوه ی زیبایی به طراحی این محصول ببخشد و هم از سطح زیرین در مقابل صدماتی که ممکن است پایه وارد کند محافظت کند.

ارتفاع این محصول 160 سانتی متر با قابلیت تنظیم ارتفاع  و عرض این محصول در حالت باز شده 60 سانتی متر میباشد.و طبق معمول محصولات قبلی برند موتور ساعت کوارتز میباشد که دارای دو موتور با کیفیت میباشد که میتواند خیال شما را از هر نظر راحت کند.

جهت دیدن صفحه خرید محصول بر روی اینجا کلیک کنید.

ساعت در دکوراسیون داخلی و تاثیرات آن

همانطور که در محصولات بالا دید ساعت های ایستاده با طراحی های جدید و منحصر به فرد با تلفیق با تکنولوژی جدید به عرصه رقابت برگشته اند. که میتوانند جلوه زیبایی به طراحی داخلی شما ببخشند و به گونه ای به نمادی تبدیل شده اند که نشان دهنده اهمیت زمان برای صاحب محصول میباشند.

تیم پشتیبانی گونای هوم میتوانند در تمام زمینه های دکوراسیون و طراحی داخلی به صورت کامل به شما مشاوره بدهند.

با ما در اینستا یا واتساپ گونای هوم جهت دیدن نمونه کار ها یا مشاوره در ارتباط باشید.

در ادامه مطالبی که شاید برای شما مناسب باشد را آورده ایم :

تمیز کردن مبل در خانه بدون هیچ دردسری
طراحان داخلی برتر شناخته شده درسال ۲۰۲۰
اجرای یک پروژه طراحی داخلی به سبک معاصر

اکسسوری چیست؟ و چه نکاتی برای طراحی داخلی واجب است؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 9 =

Avatar Mobile
منوی اصلی x
X